Przykład pakietu

Pakiet pomarańczowy jest najbardziej podstawowym zestawem usług; obejmuje wizyty w placówkach Enel Med, Damian, oraz Swissmed. Właściciel lub właścicielka pakiety pomarańczowego może odwiedzić lekarza specjalistę dwa razy do roku; dostępnych jest 34 specjalizacji lekarskich dla dorosłych, i 13 dla dzieci. Ponadto ubezpieczonej osobie przysługuje 12 badań laboratoryjnych w roku, w tym badania biochemiczne, hormonalne, immunochemiczne, moczu, kału, serologiczne, układu krzepnięcia, hematologiczne, toksykologiczne, wirusologiczne, posiewy z bakteriologią, oraz markery nowotworowe. Z badań diagnostycznych dostępne są audiometria, densytometria, EKG, biopsja z histopatologią, EEG, RTG (prześwietlenie), echokardiografia, i USG. Zabiegi chirurgiczne objęte pakietem są zgodne z zakresem z umowy.

Pakiet żółty obejmuje te same usługi, co pomarańczowy, z dodatkową opieką przedporodową i corocznym przeglądem stanu zdrowia, a także dodatkowymi 4 wizytami u lekarzy specjalistów. Właściciel lub właścicielka pakietu żółtego może również bez limitów korzystać z porad lekarza rodzinnego, internisty, oraz pediatry.

Pakiet zielony obejmuje usługi pakietu żółtego z kolejnymi dodatkami. W tym pakiecie możliwe jest 12 wizyt u lekarzy specjalistów, i 3 konsultacje profesorskie (22 specjalizacje). Dostępnych jest także 36 badań laboratoryjnych rocznie.

Pakiet błękitny obejmuje te same usługi, co zielony, z dodatkiem badań immunologicznych, EMG, testów alergologicznych, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Pakiet niebieski obejmuje usługi pakietu błękitnego, jednak dodatkowo umożliwia wizyty w placówkach LUX MED. Wizyty u lekarzy nie są limitowane (z wyjątkiem konsultacji profesorskich – 6 wizyt w roku). Badania laboratoryjne i obrazowe również nie są limitowane, natomiast możliwe jest uczęszczanie na rehabilitację (20 zabiegów) i szczepienia przeciw grypie, tężcowi, oraz WZW A i B.

Pakiet czerwony jest najbardziej rozbudowaną usługą, i obejmuje wszystkie te badania, zabiegi i wizyty lekarskie, co pakiet niebieski, jednak możliwa jest również rozszerzona rehabilitacja – do 50 zabiegów.

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi najlepszymi ofertami.

AMBASADA ZDROWIA należy do Grupy Assiduus

MISTRZOWSKO WSPIERAMY
w rozwoju biznesu

CZŁONKOWSTWO

JAKOŚĆ USŁUG